بیمه گروهی و پرداخت سنوات یکشنبه چهاردهم شهریور ۱۳۸۹ 12:33

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های 09126774612 ، 09361982571 ، 02155404596 تماس حاصل فرمائید  .

با تشکر نمایندگی کد 22445

یاسر فرجود


(ویژه مدیران و کارفرمایان محترم)

                        ( بیمه تکمیلی و سنوات گروهی چیست ؟)
کارفرمایان محترم فقط کافیست پرداخت سنوات پرسنل خود را به ما بدهید تا ما تعهد کنیم :( بیمه عمر رایگان برای کارکنان شما )


1- تضمین اندوخته سنوات: پرداخت سنوات هریک از کارکنان در صورت بازنشستگی، بازخریدی و یا قطع رابطه شغلی.
2- پرداخت اندوخته مازاد: علاوه بر تضمین پرداخت سنوات، حداقل سود پرداختی به اندوخته بیمه‌گذار نیز برای مدت ده سال تضمین می‌گردد.
3- سود تضمینی: حداقل سود پرداختی برای ده سال در هر یک از سه صندوق کم‌ریسک، ریسک متوسط و پرریسک با نرخ‌های 12، 14 و 15 درصد تضمین می‌گردد. این سود به کارفرما پرداخت می شود که می تواند آن را به کارکنان نیز اختصاص دهد .
4- حق بیمه سالیانه هریک از کارکنان معادل یک ماه آخرین حقوق سالیانه آنان می‌باشد.
5- سرمایه بیمه عمر: هریک از بیمه‌شدگان از سرمایه فوت معادل 18 برابر آخرین حقوق دریافتی خود برخوردار خواهند بود و به نسبت افزایش حقوق بالا خواهد رفت.
6- پوشش حادثه: هریک از بیمه‌شدگان می‌توانند در صورت فوت در اثر حادثه تا چهار برابر سرمایه تحت پوشش بیمه عمر و در صورت ازکارافتادگی ناشی از حادثه تا 50% سرمایه بیمه عمر تحت پوشش ازکارافتادگی ناشی از حادثه قرار گیرند.
7- بیماری‌های خاص: بیمه‌شدگان برای معالجه بیماری‌های صعب‌العلاجی چون سرطان، سکته مغزی، جراحی قلب، پیوند اعضا و غیره می‌توانند تا 30% سرمایه بیمه عمر را بابت هزینه‌های پزشکی دریافت نمایند.
8- دریافت وام: بیمه‌گذار می‌تواند تا 50% از اندوخته هر یک از کارکنان را به عنوان وام دریافت نماید.
8-پوششهای بیمه تکمیلی برای بنگاههای تولیدی، خدماتی ،و بازرگانی


جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09126774612 ، تماس حاصل فرمائید .

                           با تشکر نمایندگی کد 22445

                                      یاسر فرجودشركت بيمه سامان در اسفندماه سال 1383 به منظور انجام انواع معاملات مربوط به امور بيمه‌هاي بازرگاني در رشته بيمه‌هاي اشياء، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي مجوز فعاليت خود را از بيمه مركزي گرفت و به‌عنوان ششمين عضو گروه مالي سامان در اداره ثبت شركت‌ها به شماره 241059 به ثبت رسيد.

 

بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت ايران و غرب، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنعت بيمه، صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.

تركيب سهامداران شركت بيمه سامان با داشتن 1500 سهامدار شامل 42 درصد اشخاص حقوقي و 58 درصد اشخاص حقيقي است.

بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.

 

اعضاي هيأت مديره به‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران مياني و ديگر پرسنل بيمه سامان اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد تحول كيفي در صنعت بيمه نمودند. اين نيروها بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

با به‌کارگيري مجموعه عوامل فوق مرحله‌اي جديد در ارائه خدمات به مشتريان را در صنعت بيمه آغاز نموده‌ايم. اين تنها يک ادعا نيست بلکه يک تعهد اخلاقي است که با ياري خداوند، حمايت بيمه‌شدگان و تلاش ما، قطعاً تحقق‌پذير خواهد بود.

 

 

 

جشنواره نوروزی بیمه سامان

استفاده از خدمات بیمه بواسطه آنکه ماهیتی حقوقی، نسبتاً پیچیده و غیرملموس دارد، نیاز به مشاوره با کسانی دارد که بتوانند شرایط مختلف آنرا، برای شما به سادگی بیان کنند و کمک کنند تا بهترین انتخاب خود را انجام دهید. خانواده بیمه سامان، با تلاش‌ها، تجربیات و آموخته‌های خود، در تلاشند تا بهترین برنامه‌ریزی‌های مالی و بیمه‌ای را برای شما انجام دهند. جشنواره نوروزی بیمه سامان با هدف افزایش آگاهی از خدمات بیمه‌ای، جلب رضایت بیشتر شما و ارتباط نزدیکتر گروه مالی سامان با شما برگزار می‌شود. این جشنواره، از اول اسفندماه 1388 تا پایان فروردین‌ماه 1389، به مدت دو ماه برگزار می‌شود.
مشاوره رایگان: در مدت جشنواره، عوامل فروش بیمه سامان آمادگی دارند تا به پرسش‌های شما در مورد برنامه‌ریزی مالی، حق‌بیمه انواع بیمه‌ها، چگونگی دریافت خسارت‌های بیمه و خدمات جدید بیمه سامان پاسخ دهند. شعب بيمه سامان، باجه‌هاي بيمه سامان در شعب بانك سامان، نمايندگان رسمي بيمه سامان، نمايندگان ويژه بيمه‌هاي اندوخته‌ساز سامان در كنار كارگزاران بيمه طرف قرارداد با بيمه سامان آماده ارايه خدمات بيمه‌اي هستند.
هدیه بر روی هر بیمه‌نامه: بیمه‌های اندوخته‌ساز یکی از جدیدترین و جالب‌ترین برنامه‌ریزی‌های شخصی است. بیمه‌نامه‌های اندوخته‌ساز سامان شامل بیمه عمر و تشکیل سرمایه، بیمه تکمیلی بازنشستگی و بیمه تحصیلات فرزندان مي‌باشد. در مدت جشنواره به تمامي بيمه‌گذارارن اندوخته‌ساز، هدیه سفری سامان، تقديم می‌گردد. همچنين به تمامي بيمه‌گذاران خانه امن سامان و بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی هدیه ایمنی تعلق مي‌گيرد.
جایزه برای مشتریان برگزیده: پس از پایان جشنواره، جشن ویژه‌ای همراه با قرعه‌کشی و اهداي جوایزی از جمله لپ‌تاپ، تلویزیون ال‌سی‌دی و کارت هدیه سامان برگزار خواهد شد. مشتریانی که در مدت جشنواره بیمه‌نامه‌های اندوخته‌ساز، آتش‌سوزی، مسافرتی و حوادث به نام آنها صادر شده است، در این قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.


 
 

فردای شما از امروز شروع می شود!

چقدر راجع به بیمه اطلاعات دارید؟ آیا می‌دانید که بیمه می‌تواند راه‌حل‌های فراوانی را پیش‌روی‌تان بگذارد. زمانی که انسان‌ها از غارها بیرون آمدند و زندگی اجتماعی را شروع کردند، با همیاری و کمک یکدیگر توانستند بخشی از مسایل پیش رو را بردارند که به تنهایی قادر به حل آن نبودند. انسان‌ها دریافتند که خطرات مانند ابرهایی هستند که در بالای سرشان در حرکتند.
آنها می‌دانستند که اتفاقات ناگوار ممکن است برای هرکس پیش آید. اما نمی‌دانستند که کی و کجا و برای چه کسانی این اتفاقات رخ می‌دهد. تجربه به آنها نشان می‌داد که در هر سال، خطرات مختلف برای تعدادی از خانواده‌ها اتفاق می‌افتد و تاثیر بدی در زندگی آنها دارد. اینجا بود که در طول زندگی شهرنشینی به فکر افتادند تا یک صندوق همیاری ایجاد کنند تا هم به خانواده‌ها کمک کند و هم ضررهای مالی را تامین کند.
به تدریج بیمه به عنوان پدیده‌ای اجتماعی، توانست اطمینان‌بخش خانواده‌ها شود. شرکت‌های بیمه با جمع‌آوری نگرانی‌های جامعه و ارایه تضمین‌های مختلف، سبب شده‌اند تا هر خانواده با برنامه‌ای کامل‌تر و استوارتر از گذشته به سوی موفقیت گام بردارد. شادی‌ها و لذت‌های بیشتر، از آن کسانی است که برای سختی‌های زندگی راه‌حل داشته باشند. برنامه‌ریزی‌های پیشنهادی ما، راه‌حل‌هایی است که خردمندان برای زندگی موفق‌تر از آنها بهره می‌گیرند.
برنامه‌ریزی برای رانندگی لذت‌بخش
شما با داشتن بیمه‌نامه بدنه اتومبیل، با اعتماد به نفس بیشتری رانندگی می‌کنید. با پوشش‌هایی که دارید، برای اتفاقات ناگهانی برنامه‌ریزی می‌کنید و هزینه‌های مالی اتفاقاتی مثل تصادف، هزینه‌های بیمارستانی پس از تصادف، سرقت، برخورد اشیا مختلف به اتومبیل، آتش‌سوزی و ... به‌سادگی جبران می‌گردد. ما اعتقاد داریم، اگر نمی‌توان حوادث را پیش‌بینی کرد، حداقل باید برای آنها برنامه‌ریزی کرد.
برنامه‌ریزی برای خانواده‌ای موفق در خانه‌ای امن
خرید خانه، یکی از موفقیت‌های مالی هر خانواده است. خانه، اغلب، پرارزش‌ترین سرمایه مالی یک خانواده به‌حساب می‌آید. تلاش ما برای حفظ و نگهداری این سرمایه ارزشمند، کافی نیست، زیرا برخی از خطرات از کنترل ما خارج است. بیمه خانه امن سامان، یک برنامه‌ریزی تضمینی برای این خطرهاست. نگرانی از سرقت اثاثیه خانه، آسیب به اثاثیه و خانه در اثر زلزله، آسیب به اثاثیه و خانه در اثر سیل، آسیب به اثاثیه و خانه در اثر برف و باران، آسیب به اثاثیه و خانه در اثر صاعقه، آسیب به اثاثیه و خانه در اثر انفجار، هزینه‌های پاکسازی بقایای ساختمان و اثاثیه آسیب‌دیده، تركيدگي لوله آب و آسیب‌دیدن ساختمان یا اثاثیه همسايه، هزینه‌های بیمارستانی ساکنان ساختمان پس از حادثه، هزینه اجاره و اسکان خانواده آسیب‌دیده و ...، همگی با یک بیمه‌نامه، رفع می‌شود. این طرح به‌گونه‌ای طراحی شده که با تضمین‌های ارایه‌شده با مبلغی در حدود 70.000 تومان، یک آپارتمان 70 متری در تهران را پوشش می‌دهد. ما اعتقاد داریم اهمیت برنامه‌ریزی برای نگهداری خانه کمتر از خرید خانه نیست!
برنامه‌ریزی برای واردات و صادرات مطمئن
بیمه‌نامه باربری، تضمینی است برای بازرگانان و شرکت‌هایی که کالا یا مواد خود را به مکان‌های مختلف حمل می‌کنند. با پرداخت چند درصد از مبلغ کالا، تضمین‌های ما جایگزین نگرانی‌های شما می‌شود. ما اعتقاد داریم که آتش‌سوزی، انفجار، واژگونی کشتی یا تریلی، سقوط هواپیما، سرقت، زلزله، تخلیه اضطراری کالا، طوفان دریایی، زنگ‌زدگی و نشت مواد شیمیایی، کرم‌زدگی، آفت‌زدگی، موش‌خوردگی، ریزش بار و ... را نمی‌توان به‌درستی پیش‌بینی کرد، اما می‌توانیم برنامه‌ریزی مطمئنی برای آنها داشته باشیم.
برنامه‌ریزی برای مسئولیت‌های شغلی و مدنی زندگی اجتماعی ما را ملزم به رعایت حقوق دیگران کرده است. پس اگر فعالیت‌های ما، مشکلاتی را برای دیگران ایجاد کند، مسئولیت آنها برعهده ماست. اما همه پیامدهای کارهای ما در کنترل‌مان نیست. کارفرمایان، مسئول پرداخت غرامت حادثه‌هایی هستند که سبب فوت، ازکارافتادگی و یا هزینه‌های درمانی شده است. پزشکان، مسئول پیامدهای ناگواری هستند که بعد از عمل جراحی برای بیمار رخ می‌دهد. ناجیان غریق مسئول غرق شدن افراد در یک استخر هستند. تولیدکنندگان مسئول ضررها و خسارت‌هایی هستند که کالای تولیدی آنها به مشتریان وارد می‌کند. بیمه مسئولیت، برای خطراتی تضمین می دهد که در کنترل ما نیست، اما مسئولیت آن با ما است. ما اعتقاد داریم در هر سازمان و جامعه‌ای، مسئولیت‌پذیری بسیار پرفایده‌تر از سلب مسئولیت است.
برنامه‌ریزی برای امنیت مالی خانواده در دوران کودکی و نوجوانی؛ اغلب، مصرف‌کننده هستیم. در دوران جوانی فعالیت کاری خود را با درآمد اولیه شروع کرده و در طول دوره‌ای 25 تا 35 ساله درآمدمان رفته رفته بیشتر خواهد شد. دوره بازنشستگی یا تعطیلات بلندمدت، زمان به بار نشستن درخت فعالیت‌های ما است. پس هرچه که در دوران جوانی و میانسالی برنامه‌ریزی مالی مناسب‌تری داشته باشیم، درخت پربارتری خواهیم داشت. از سوی دیگر کار و تلاش ما در طول زندگی، پشتوانه رشد و موفقیت‌های فرزندان ما خواهد بود. اما به دلیل وابستگی مالی خانواده به درآمد ما، هر اتفاق ناگوار می‌تواند آینده روشن خانواده را تاریک کند. بیمه عمر و تشکیل سرمایه سامان، یک برنامه‌ریزی تضمینی برای مجموعه‌ای از نگرانی‌هاست. بیمه عمر، سرمایه‌ای مناسب برای بازماندگان به یادگار می‌گذارد و اندوخته تشکیل سرمایه، سودآوری مناسبی برای دوران پیری خواهد بود. اندوخته سرمایه‌گذاری، پوشش خطر فوت، پوشش درآمد ازکارافتادگی، پوشش معافیت از پرداخت حق‌بیمه، پوشش بیماری‌های خاص و پوشش حادثه، هر یک پاسخی برای یک دغدغه است. سرشماری سال 1385که توسط مرکز آمار ایران، انجام شد واقعیت‌های مهمی را نشان می‌دهد. با توجه به این آمار، در حال حاضر متولدین سال‌های 1352 تا 1372، بیشترین جمعیت کشورمان را تشکیل می‌دهند. اگر متولد این سال‌ها هستید، سن شما در حال حاضر بین 16 تا 36 سال است. اگر بخواهیم 25 سال بعد را در نظر بگیریم بین 41 تا 61 سال خواهیم بود. طبیعتاً در آن زمان، نگرانی ناشی از کاهش درآمد در دوران بازنشستگی، فوت، حادثه، بیماری‌ها و ازکارافتادگی بسیار زیاد خواهد بود. دور اندیشانی که برای چنین واقعیت‌هایی از امروز برنامه‌ریزی کرده‌اند، برنده‌اند. این، برنامه‌ریزی است که آینده را زیبا می‌کند، نه شانس.
برنامه‌ریزی برای تحصیلات موفق فرزندان با تولد هر کودک، پدر و مادر، آینده‌ای درخشان را برایش تصویر می‌کنند. واقعی کردن این تصویر نیاز به برنامه‌ریزی دارد. تحصیلات فرزندان، یکی از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه‌ریزی است.
بیمه تحصیلات فرزندان برای اولین بار در ایران، با تلاش کارشناسان مجرب شرکت بیمه سامان، با توجه به شرایط اقتصادی کشورمان، ارایه شده است. خانواده‌های ایرانی با تولد هر یک از فرزندان‌شان، می‌توانند برنامه ریزی آینده را شروع نمایند.
تضمین‌های منحصر به فردی که این بیمه‌نامه به شما می‌دهد، در هیچ موسسه سرمایه‌گذاری یا بانکی در ایران ارایه نمی‌شود. این تضمین‌ها عباتند از: مستمری سالیانه با مبلغ تضمینی برای مدت 4 سال یا 6 سال در دوران تحصیل دانشگاهی، تضمین پرداخت حق‌بیمه در صورت فوت یا ازکارافتادگی والدین به علت حادثه یا بیماری، بیمه عمر فرزندان به میزان 5 برابر حق‌بیمه و بیمه عمر، حادثه و ازکارافتادگی والدین حداکثر تا 100 برابر حق بیمه. به‌علاوه شرایط پرداخت حق‌بیمه بصورت ثابت و یا پلکانی بوده و مستمری تعیین‌شده، با نرخ تورم بانک مرکزی ایران، قابل افزایش است. کودکان امروز، دانشجویان فردا هستند و ما نخواهیم گذاشت که هزینه تحصیلات دانشگاهی مانع شکوفایی استعداد آنها شود.
برنامه‌ریزی برای سفرهای لذت‌بخش سفرهای بین‌المللی، یکی از راه‌های تفریح و گردشگری است. با برنامه‌ریزی دقیق‌تر، لذت در سفرها نیز بیشتر می‌شود. در برنامه‌ریزی دقیق، علاوه بر پیش‌بینی مکان‌های بازدید و نکات مثبت باید راه حل مشکلات احتمالی را هم در نظر گرفت. ما بیمه مسافرتی سامان را بهترین راه حل برنامه‌ریزی برای مشکلات احتمالی می‌دانیم. اين بيمه‌نامه با توجه به قرارداد في‌مابين شركت بيمه سامان وشبكه بين‌المللي شركت كمك رساني آكسا (AxaAssistance) و مفري (Mapfre Assistance) تضمين و ارائه مي‌گردد.
از مهم‌ترين خدمات شركت بيمه سامان در اين بيمه‌نامه عبارتند از:
انتقال پزشكي - پذيرش بيمه شده در نزديك‌ترين بيمارستان - بازگرداندن بيمه‌شده با هر وسيله ممكن به بيمارستاني در نزديكي محل زندگي وي در ايران - پرداخت هزينه‌هاي پزشكي ارجاع پزشكي - پرداخت هزينه فوريت‌هاي دندان‌پزشكي - بازگرداندن بيمه‌شده متوفي - كمك‌رساني حقوقي - درخواست كمك براي رفع مشكلات - بازگرداندن كودكان بي‌سرپرست - ارسال پيام‌هاي فوري - مراجعت غيرمنتظره به كشور محل سكونت - ارسال دارو - يافتن چمدان‌ها، تاخير در دريافت چمدان.


 
 

سیمرغ

سیمرغ نگاره‌ای است با ساختاری پیچیده، مرغی افسانه‌ای با پر طاووس و آناتومی عقاب. خردمند است و به رازهای نهان آگاهی دارد. زال را می‌پرورد و زیر بال خود از او حمایت می‌کند. رستم را در نبرد با اسفندیار رویین‌تن یاری می‌رساند. درمان‌کننده زخم‌های رستم نیز هست. در افسانه‌های ایرانی، هرکس پر سیمرغ را دارد، در هنگام خطر آن را آتش زده و بی‌درنگ سیمرغ به یاری‌اش می آید. پس هرکه نشانی از سیمرغ دارد، خاطری آسوده‌تر دارد. زیرا پشتیبانی مطمئن در هنگام خطر به کمکش می‌آید.
اطمینان و آسایش فکری همراه با تعادل و آرامش در زندگی خانواده‌های ایرانی، چشم‌انداز ماست و سیمرغ سامان، برداشتی زنده و پرانرژی از این چشم‌انداز است. ما به عنوان پشتیبانان شما، اعتقاد داریم که باید تیمی همچون سیمرغ داشته باشیم. بیمه‌نامه‌های سامان همچون پرهای سیمرغی است که پس از وقایع ناگوار به‌کار می‌آید و خدماتی مطمئن و سریع را عرضه می‌کند.
رنگ‌های سیمرغ سامان: سرمه ای در عین یادآور بودن خدمات بیمه‌ای، از برند بیمه سامان، برگرفته شده است. سبز، یادآور شکوفایی و نمایشگر بهار است که با توجه به جشنواره نورورزی بیمه سامان در دوایر مرکزی استفاده شده است. قرمز و زرد نمایشگر برخواستن و رسیدگی پس از خطرات و سرعت خدمات بیمه سامان است.


 
 

پرسش پاياني

به نظر شما در 10 سال آینده، برای کدام نگرانی‌ها می‌توان راه‌حل‌های بیمه‌ای، ارایه داد؟جهت اطلاعات بیشتر با شماره های 09126774612 ، 09361982571 ،  تماس حاصل فرمائید  .

با تشکر نمایندگی کد 22445

یاسر فرجود               بیمه های عمر و سرمایه گذاری سامان

  

علاقه انسان‌ها به اطمينان يافتن از تأمين آينده خود و افراد خانواده‌شان در زندگي متلاطم و پرفراز و نشيب سبب ايجاد بيمه‌هاي زندگي (بيمه عمر) شده است. اكنون، ميزان استفاده افراد از اين بيمه بعنوان يكي از شاخص‌هاي اندازه‌گيري رفاه در جامعه شناخته مي‌شود.

شركت بيمه سامان براي برخورداري بيمه‌گذاران ايراني از به‌روز‌ترين محصولات بيمه عمر، بيمه‌نامه‌هايي متفاوت در زمينه بيمه زندگي (بيمه‌هاي عمر) ارائه مي‌كند.

علاوه بر اشخاص، مؤسسات ايراني و خارجي فعال در ايران نيز مي‌توانند با انعقاد قرارداد با بيمه سامان، مديران و كاركنان خود را تحت پوشش بيمه‌هاي زندگي قراردهند و آنها را از مزاياي اين نوع بيمه بهره‌مند نمايند.

هدف در بيمه عمر اطمينان يافتن از آينده از طريق تأمين سرمايه يا مستمري براي فرد بيمه شده و يا افراد ذينفع مورد نظر او در موعد مقرر در زمان حيات و يا پس از فوت وي مي‌باشد. تعهد شركت بيمه در اين زمينه در مقابل دريافت حق بيمه مي‌باشد.

سرمايه‌گذاري در بيمه عمر داراي مزاياي متعددي نسبت به ساير ابزارهاي سرمايه‌گذاري در بازار مالي مي‌باشد كه از آن جمله مي‌توان به موارد زير اشاره كرد  :
   1-سرمايه‌هايي كه بابت بيمه عمر از شركت بيمه دريافت شود از ماليات بر درآمد، معاف است.
   2-سرمايه بيمه عمر از ماليات بر ارث معاف است.
   3-درآمدهايي كه صرف حق بيمه عمر شود از ماليات، معاف است.

 

انواع بیمه عمر

1- بيمه عمر و تشكيل سرمايه

بيمه سامان با هدف ايجاد تحول كيفي در صنعت بيمه، با استفاده از آخرين دانش‌هاي بيمه‌اي و ابزارهاي حرفه‌اي، طرح بيمه‌نامه‌اي اختصاصي را با عنوان "بيمه عمر و تشكيل سرمايه" در ايران ارائه كرده است.

بيمه عمر و تشكيل سرمايه نگراني در مورد احتمال كاهش قدرت خريد حق بيمه‌هاي ذخيره شده در بيمه‌نامه‌هاي قديمي‌تر عمر و پس‌انداز را برطرف كرده است. اين بيمه‌نامه براي حفظ قدرت خريد ( Purchasing Power) سرمايه، به بيمه‌گذاران اختيار داده است كه سرمايه خود را ساليانه معادل نرخ تورم افزايش دهند و قدرت خريد آن را ثابت نگه‌دارند.

با بيمه عمر و تشكيل سرمايه، بيمه‌گذار علاوه بر دارا بودن يك بيمه‌نامه عمر، براي نيازهاي آتي و دوران بازنشستگي خود نيز تشكيل سرمايه مي‌دهد.

درصورت نياز به هزينه‌هاي پزشكي بيمه‌گذار مي‌تواند از محل اين بيمه‌نامه تا 100 ميليون ریال دريافت كند.

درصورت از‌كار‌افتادگي ناشي از حادثه تحت پوشش بيمه، بيمه سامان به نيابت از بيمه‌گذار حق بيمه را مي‌پردازد و تا 50 درصد از سرمايه پيش‌بيني‌شده براي زمان فوت به وي پرداخت مي‌شود. علاوه بر آن برای اولین بار در ایران بیمه سامان به بیمه‌گذاران خود در صورت از کارافتادگی کامل آنان، مستمری ازکارافتادگی پرداخت می‌نمایند.

• سن بيمه شدن • صفر تا هفتاد سالگي
• حداکثر سرمايه فوت در شروع بیمه‌نامه • يکصد ميليون تومان (در صورت درخواست بیمه‌گذار قابل افزایش تا یکصد و پنجاه میلیون تومان)
• سرمايه فوت • انتخاب يکي از حالتهاي زير:
سرمايه ثابت
سرمايه قابل افزايش، متناسب با نرخ تورم اعلام شده از سوی بانک مرکزی
سرمايه قابل افزايش، متناسب با نرخ تعيين شده از سوي شما
• حداکثر سن پوشش خطر فوت • تا سن 70سالگي
• قابليت استفاده از اندوخته • از ابتدای سال دوم صدور بيمه‌نامه تا هر زمان که بخواهيد.
• پرداخت حق بيمه • انتخاب يکي از حالتهاي زير :
حق بيمه ثابت
حق بيمه انعطاف‌پذير با نرخ تعيين شده از سوي شما
• حق بيمه اوليه • حداقل 100 هزار تومان در هر سال
• بطور قسطي با مبلغ حداقل 50 هزار تومان در سال اول براي هر قسط
• موجودي اندوخته سرمايه‌گذاري • اندوخته سالهاي قبل + سود حاصل از اندوخته سالهاي قبل + حق بيمه‌هاي دريافتي پس از کسر هزينه‌هاي اداري و پذيرش ريسک
• بازدهي سرمايه‌گذاري • انتخاب يکي از حالتهاي زير :

حداقل 12% سود سالانه و سرمايه‌گذاري با ريسک بالا (نرخ تحقق یافته در سال گذشته 23%)
حداقل 14% سود سالانه و سرمايه‌گذاري با ريسک متوسط (نرخ تحقق یافته در سال گذشته 21%)
حداقل 15% سود سالانه و سرمايه‌گذاري با ريسک کم (نرخ تحقق یافته در سال قبل 19%)
• امکان دريافت وام از حساب اندوخته • از ابتدای سال دوم صدور بيمه‌نامه تا 90%
• امکان برداشت از حساب اندوخته • از ابتدای سال دوم صدور بيمه‌نامه تا90 % اندوخته
• از سال هشتم صدور بيمه‌نامه تا 100%
• تا 25% در صورتيكه اثبات شود بيمه‌شده در سال آخر زندگي است.
مزاياي اضافي:
• معافيت از پرداخت حق بيمه • در صورت نقص عضو و ازکارافتادگي در صورت حادثه
• دريافت سرمايه فوت بيشتر • در صورت ازکارافتادگي در اثر حادثه معادل 50% سرمایه فوت
• در صورت فوت در اثر حادثه تا چهار برابر سرمايه
• دريافت هزينه‌هاي درماني • تا سقف 100،000،000 تومان در اثر بيماريهاي خاص
• درآمد ازكارافتادگي • پرداخت معادل 200% آخرين حق بيمه پرداختي ساليانه در اثر ازكارافتادگي


2- بيمه عمر زماني با سرمايه نزولي ( مانده بدهكار )

شركت بيمه سامان براي گيرندگان تسهيلات از بانك‌ها بيمه‌نامه عمر زماني صادر مي‌كند. با اين بيمه‌نامه، در صورتي كه شخص وام‌گيرنده فوت شود، بيمه سامان بازپرداخت وام وي را برعهده مي‌گيرد و در صورت پذيرفتن بيمه‌گذار و انعقاد قرارداد 20% باقيمانده وام نيز براي پوشش مخارج ضروري به طور مستقيم به بازماندگان بيمه‌گذار پرداخت مي‌شود .

 

3- بيمه عمر دارندگان حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز

شركت بيمه سامان سپرده‌گذاران قرض‌الحسنه پس‌انداز در بانك سامان را بيمه عمر مي‌نمايد. به اين ترتيب سپرده‌گذاران قرض‌الحسنه پس‌انداز از پوشش بيمه عمر شركت بيمه سامان برخوردارند و درصورت فوت، بيمه سامان 5 برابر ميانگين موجودي هر دوره شش ماهه حساب را به عنوان سرمايه بيمه عمر متوفي به بازماندگان وي پرداخت مي‌نمايد. اين مبلغ به صورت نقدي و بدون ماليات بر ارث پرداخت مي‌شود .

 

4- بيمه عمر زماني

در اين نوع بيمه عمر، بيمه‌گذار با پرداخت حق بيمه، خود را براي مدت معين (يك يا چند سال) بيمه عمر مي‌كند و از بيمه سامان مي‌خواهد چنانچه در اين مدت فوت كرد، مبلغ معيني به افراد ذينفع بپردازد .


5- بيمه تمام عمر

با اين بيمه‌نامه فرد بيمه‌شده براي تمام عمر در مقابل خطر فوت بيمه مي‌شود. هر زمان كه فرد بيمه‌شده فوت كند، سرمايه بيمه‌نامه به افراد ذينفع پرداخت خواهد شد. پرداخت حق بيمه تمام عمر به صورت دائم يا محدود است .

 

6- بيمه چتر سپيد (بيمه تأمين مخارج ضروري پس از فوت)

بيمه چتر سپيد، براي اولين بار در ايران نگراني‌هاي ناشي از هزينه‌هاي ضروري پس از فوت را پوشش مي‌دهد. در اين نوع بيمه نيز مانند بيمه عمر و تشكيل سرمايه، بيمه‌گذار مي‌تواند با افزايش ساليانه سرمايه بيمه، اثرات ناشي از تورم بر سرمايه بيمه را جبران نمايد.
پوشش بيمه عمر چتر سپيد براي تمام دوران عمر قابل استفاده است و كليه كساني كه پيش از سن 70 سالگي بيمه شده باشند مي‌توانند پوشش بيمه‌اي خود را تا هر زمان كه بخواهند ادامه دهند.

 

7- بيمه تأمين آتيه فرزندان

اين بيمه مخصوص افرادي است كه داراي فرزندان صغير مي‌باشند و نگران وضعيت معيشتي آنان پس از فوت خود هستند. بيمه سامان به موجب بيمه‌نامه تأمين آتيه فرزندان متعهد مي‌شود پس از فوت شخص بيمه‌شده، مبلغ معيني مستمري ماهانه به فرزندان وي پرداخت كند. اين مستمري تا زماني كه كوچكترين فرزند او به سن 18 سالگي برسد و يا طبق مفاد قرارداد بيمه، پرداخت مي شود .


جهت اطلاعات بیشتر با شماره های 09126774612 ، 09361982571 ،  تماس حاصل فرمائید  .

با تشکر نمایندگی کد 22445

یاسر فرجود
نوشته شده توسط یاسر فرجود   | لینک ثابت |